Jak wybrać kredyt dla firmy? cz.2

O kredytach dla firmy pisaliśmy już w artykule http://companyaccounts.pl/jak-wybrac-kredyt-dla-firmy/. Zachęcamy do przeczytania. Poniżej prezentujemy kolejne ciekawe oferty kredytów dla firm od Idea Banku i ING.

Kredyt Obrotowy Idea Bank

Kredyt Obrotowy w Idea Bank to sposób na finansowanie bieżących potrzeb przedsiębiorcy. Maksymalna kwota kredytu wynosi 1 500 000 zł, a bez żadnych zabezpieczeń – 500 000 zł. Największym atutem oferty jest możliwość zaciągnięcia zobowiązania już pierwszego dnia prowadzenie działalności. Okres kredytowania wynosi 12 miesięcy, lecz możliwe jest rozciągniecie tego okresu. Wniosek o przyznanie kredytu możesz złożyć w placówce banku lub za pośrednictwem strony internetowej. Do podpisania umowy dochodzi w oddziale lub w miejscu przez Ciebie wskazanym.

Kredyt inwestycyjny w Idea Bank

Istotą kredytu inwestycyjnego jest przeznaczenie go na rozwój rozwój działalności, modernizację, zakup sprzętu i nieruchomości. Maksymalna kwota finansowania wynosi do 500 000 zł. Decyzję można uzyskać drogą on-line, bez konieczności wizyty w banku. Okres kredytowania przewidziany jest to 72 miesięcy, a minimalna kwota, jaką można otrzymać to 10 000 zł. Warunkiem koniecznym jest rejestracja w systemie Obrotomierz i udostępnienie rachunków z ostatnich sześciu miesięcy.

Pożyczka dla przedsiębiorców w ING

To kredyt nawet do 2 000 000 zł udzielany na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością. Okres spłaty może wynosić nawet 10 lat. Oferta przeznaczona jest dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, spółek cywilnych, jawnych i partnerskich. Grupą uprzywilejowaną są: kancelarie adwokackie, notarialne, radców prawnych; gabinety lekarskie; weterynarze; architekci; komornicy sądowi; biura księgowe oraz biegli rewidenci, rzeczoznawcy i geodeci. Warunkiem koniecznym jest prowadzenie działalności przez okres minimum sześciu miesięcy oraz posiadanie konta bankowego, Marża wynosi 3 % dla pożyczki z zabezpieczeniem oraz 4 % dla pożyczki bez zabezpieczenia. Do kwoty 250 000 zł możliwe jest otrzymanie kredytu drogą internetową.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *